Menü Kapat

Sözleşme ve Politikalar

563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un (“Kanun”) 3 üncü maddesi gereğince, Kumbaravan Biletleme Organizasyon Prodüksiyon Şivan Adalı (Kumbaravan) ile ilgili tanıtıma sitemizin “Hakkımızda” başlıklı bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Kumbaravan’ı ziyaret etmek veya bilet satın almakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin tüm koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm cari kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlamalar

Kumbaravan : Kumbaravan Biletleme Organizasyon Prodüksiyon Şivan Adalı, kumbaravan.com.tr online/çevrimiçi bilet, yayın hizmeti, mobil cihazlar, tabletler ve her türlü benzeri elektronik ortamda kullanılan Kumbaravan hizmetlerini de kapsayan tüm içeriği ifade eder.

Kullanıcı : Kumbaravan’ı ziyaret eden ve/veya ürün ve/veya hizmetlerini satın alan kişiyi ifade eder.

Hizmet: Kullanıcının Kumbaravan üzerinden satın alma işlemini ifade eder.

Kumbaravan sitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitemizde izlenen sayfalar, etkinliklerin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler, site aktivitesini ölçmek, sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek ve sizlerin site içerisindeki işlemlerinizi hızlandırmak için kullanılır. Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olmakla birlikte, sadece üyelerin ya da sadece ürün hizmetlerimizi satın alan üyelerimizin izlemesine ve katılımına açık bazı bölümler de içermektedir. Bu bölümleri kullanabilmek için üye girişi ya da satın alma yapmanız gerekecektir.

Kişisel Verilerin Korunması

Kumbaravan Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimine, Kişisel Verilerin Korunması linkinden ulaşabilirsiniz. 

Sağlanan İçerikler ve Diğer Site Linkleri

Kumbaravan’ın sunduğu içeriğin bazı bölümleri ve etkinlik içeriklerinin tamamı, üçüncü kişiler ve organizatör firmalar, özel tiyatrolar tarafından sağlanmaktadır. Sitede belirtilen düşünce, tavsiye, hizmet, öneri ve diğer içeriğin yazarı veya sağlayıcısı üçüncü kişiler olduğu durumlarda, Kumbaravan, bu bilgilerin bütünlüğünden, kullanışlılığından ve doğruluğundan sorumlu değildir. Bu nedenle üçüncü kişiler tarafından yapılan fikri mülkiyet ihlalleri, Kumbaravan’ın sorumluluğunda değildir.

Ayrıca, bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. Kumbaravan, bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları, içerikleri ya da üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Ödemelerde Uygulanacak Ek Güvenlik Önlemleri

Kumbaravan, ödemelerin azami derecede güvenliğini sağlamak ve kötü niyetli girişimlerin önüne geçmek amacıyla, ödemelerde uygulanacak bazı ek güvenlik önlemleri belirlemiştir. Kullanım koşulları ve gizlilik politikalarını kabul ederek bu tedbirlere uymayı da kabul etmiş sayılırsınız.

Buna göre;

Kumbaravan, üzerinden yapılan tüm online/çevrimiçi alışverişlerde 3D Secure sistemini kullanmak ve ödemeleri bu kanalla gerçekleştirmek mecburidir. Ayrıca Comodo SSL sertifikamız aracılığıyla web sayfamızın güvenliği sağlanmaktadır.

İlgili Kurumlar, İptaller, Ertelemeler ve İadeler

Kumbaravan, anlaştığı kişi, kurum ya da kuruluşlar adına, bunlarla yapılan sözleşmelere istinaden satış yapmaktadır. Kumbaravan, ürün ve hizmetleri ile ilgili belirli bir garanti vermez. Site ve içeriği olduğu şekilde sunulmaktadır.

Anlaşma yapılan kişi, kurum ya da kuruluşun satış politikaları ve yapılan sözleşmeler doğrultusunda, Kumbaravan’ın satılan tüm ürün ve hizmetlerin bedelini iade etmesi söz konusu değildir.

Anlaşma yapılmış ve Kumbaravan üzerinden satılmış olan kişi, kurum ya da kuruluş, muhtelif sebeplerle hizmeti Kullanıcıya vermeyebilir veya erteleyebilir. Hizmetin herhangi bir şekilde iptal edilmesinden Kumbaravan sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda detaylı bilgi alabilmek için Kumbaravan ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, Kumbaravan’ın bilet bedeli iadesi ve/veya değişikliği yapması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Kumbaravan’dan talepte bulunulamaz. Ancak ilgili kişi, kurum ya da kuruluşun etkinlik iptal ya da erteleme ardından vereceği bilgiler ve gelişmeler, Kumbaravan aracılığıyla kullanıcıya duyurulacaktır.

Mücbir sebepler dışında kesinlikle Kumbaravan üzerinden iade işlemi gerçekleştirilmez. Mücbir sebepler; etkinliğin iptali ve/veya değiştirilmesi, resmi makamlarca da teyit edilen hava muhalefeti, afet hali, grev, lokavt, savaş, toplumsal olaylar, etkinlik mekanında yaşanan teknik aksaklıklar ve etkinlik için belirlenmiş olan resmi izleyici yaş sınırının sonradan değiştirilmesi olarak tanımlanmaktadır.

Buna göre, biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Kumbaravan ile iletişime geçebilirsiniz.

Kumbaravan ile birlikte Kumbaravan’ın iş ortakları, çalışanları ya da içerik sağlayıcıları, sebebi ve süresinden bağımsız olarak Kumbaravan’da ortaya çıkabilecek olası hata ve kasıtsız ihmallerden, kusurlardan veya bilgi eksikliğinden, kullanıcının maruz kaldığı kesintiden veya gecikmeden dolayı meydana gelebilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Tüm bu kuruluşlar ya da kişiler, üçüncü şahısların hasar ve zarar iddialarından, cezalandırıcı tazminat veya dolaylı zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Yaş sınırları ve İndirimli Biletler

Kullanıcı Kumbaravan üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

Kullanıcı İlişkileri

Kumbaravan, herhangi bir etkinliğin, yayının başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi sonucu oluşan herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı, Kumbaravan’ın diğer kullanıcılarının usulsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Kumbaravan, genel ahlak ve toplum kurallarına uygun davranmayan kullanıcıların üyeliklerini iptal etme hakkını saklı tutmakla birlikte, bu tür ilişkilerinden meydana gelebilecek zarardan Kullanıcının kendisi sorumludur.

İletişim

Kullanıcı, Kumbaravan ile iletişime geçmek istediğinde aşağıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilecektir.

İletişim Bilgilerimiz: Telefon ve WhatsApp Hattı: 0 545 860 99 22, [email protected]

Fikri Mülkiyet Hakları

Kumbaravan, bazıları kendine, bazıları ise 3.şahıslara ve/veya kurumlara ait telif hakkına konu olan metin, fotoğraf, grafik, ses müzik dahil bilgi ve materyalleri barındırmaktadır. Kullanıcı sadece kişisel kullanım için kopya hakkına sahip olduğunu kabul eder ve Kumbaravan’ın yazılı izni olmadan içerik ve materyallerde değişiklik yapamaz, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yayınlayamaz, satamaz ve yasal olmayan şekilde kullanılmasına yardım edemez. Aynı zamanda Kullanıcı, Kumbaravan’ın çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya yöntem kullanmayacağını da kabul etmektedir. Kumbaravan, her türlü izinsiz müdahale ve/veya uygulama karşısında yasal yaptırımları kullanma hakkını saklı tutar.

Uyuşmazlıkların Çözümü

Kullanıcı siteyi kullanmakla site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde bu uyuşmazlığın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul eder.

Don`t copy text!
Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı