Menü Kapat
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yalnız Başaklara Azgın Boğa

09 Nisan | 20:30 - 21:45

$30,00
Yalnız Başaklara Azgın Boğa

70 Dakika, Tek Perde, Komedi, +18 Yaş

Konu : Mutluluğu bulamamış, elli yaşlarında yalnız iki kadın… Biri oldukça varlıklı diğeri ise geçimini verdiği özel İngilizce dersiyle sağlamakta… Varlıklı olan kadın kendi deneyimlerinden yola çıkarak arkadaşının da günübirlik ilişkilerle mutluluğu yakalayabileceğine inanır. Bu hizmeti karşılayacak bir erkek bulup onu davet eder.

Davetine karşılık çok geçmeden çalan kapı zili ile beklenen eğlence başlamış olur ya da kadınlar öyle zanneder. Bu zil aslında tüm yanlış anlaşılmaları başlatan bir habercidir. Bunlar öyle yanlış anlaşılmalardır ki, yalnızlıklarına çare arayan kadınlara çareyi ne kadar yanlış yerde aradıklarını, hayata tutunabilmek için sıkı sıkıya sarıldıkları doğruların aslında tek doğru olmadığını anlatır onlara.

Erkek ise bu yanlış anlaşılmanın içinde bile böyle gelmiş böyle gider anlayışıyla kendi hayatındaki belkilerle yaşamaya devam eder. Fakat tam da bu “belkiler” olur kadınları değişime iten. Erkek yalnızlığına gömülürken hayatını beklemede tutan karasızlığıyla baş başa kalır.
Tüm yaşanan karışıklıklar çözümlenirken iki kadın da kabullenemedikleri yalnızlıklarının şimdi onları nasıl sakinleştirip özgür bıraktığını fark etmeye başlarlar.

Yazan: Alexander Galin

Yönetmen: Hasan Can Türkkanı

Oyuncular: Tanya Aksu Gökdeniz, Arzu Suriçi Kireççi, Yalın Tarhan

Bilmeniz Gerekenler;

Satın aldığınız biletler, teslim almanız için “Etkinlik Gişesine” otomatik olarak gönderilmektedir. Mali onaylı biletinizi etkinlik gişesinden teslim almayı unutmayınız.

Satın aldığınız biletleri etkinlik başlamadan on dakikaya kadar etkinlik gişesinden temin edebilirsiniz.

Etkinlik türü ve mekanına göre, salona giriş için yaş sınırını etkinlik sahibi belirlemektedir. Yaş sınırı kontrol ediniz.

Koltuk numarası etkinlik sahibi tarafından en uygun yer seçilerek satın alma sonrası otomatik olarak belirlenmektedir.

Covid-19 Önlemleri;

– Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

– Katılımcılar/seyirciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

– Katılımcılar/seyirciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve etkinlik süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.

Detaylar

Tarih:
09 Nisan
Saat:
20:30 - 21:45
Ücret:
$30,00
Etkinlikler Kategori:

Sahne

İSTANBUL | CSA Alternarif Sahne
Cüneyt Sayıl Atölye, Cumhuriyet, Bomonti Park Çarşı, Kazım Orbay Cd. No:3B, 34380 Şişli/İstanbul + Google Haritalar

Biletler

Aşağıdaki numaralara, sepetinizde zaten bulunan bu etkinlik için biletler dahildir. "Bilet Al" ı tıklamak, mevcut katılımcı bilgilerini düzenlemenize ve bilet miktarlarını değiştirmenize olanak tanır.
Biletler are no longer available
Don`t copy text!