Menü Kapat
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Dorock XL 80’s & 90’s Party

07 Mart Cumartesi | 22:30

₺40

2020’nin en iyi 80’ler & 90’lar partisine hazır olun!

“80’ler ve 90’lardaki şarkıları, klipleri, dizileri, filmleri ve modayı özleyen herkesi 7 Mart Cumartesi akşamı Dorock XL’ta gerçekleşecek 80’ler & 90’lar Partisine davet ediyoruz.

Dorock XL zaman tünelinde geçmişe gidiyoruz! 80’ler & 90’lar dönemine ait kostümleri  ve gece boyunca o dönemlerin en hit şarkıları, dizileri ve filmlerini her yerde göreceksiniz, yeni yılın iddialı ilk partisine hazır olun! Grup Vitamin, Dj Ali Taş ve sürprizlerle dolu geceye hazır olun. Girişte hediyelerinizi gişemizden alabilirsiniz.

*Etkinliğin tadını tam anlamıyla çıkarmanız için 80’ler 90’lar döneminin kıyafetlerini giyebilir veya o dönemin akıllarda kalan karakterinden biri olabilirsiniz.”

Bilmeniz Gerekenler;

Satın aldığınız biletler, teslim almanız için “Etkinlik Gişesine” otomatik olarak gönderilmektedir. Mali onaylı biletinizi teslim almayı unutmayınız.

Satın aldığınız biletleri etkinlik başlamadan on dakikaya kadar etkinlik gişesinden temin edebilirsiniz.

Etkinlikte yaş sınırı +18 olup 18 yaşından küçük kişiler mekana alınmayacaktır.

Etkinlik ayakta olup koltuk numarası bulunmamaktadır.

Sahne

İSTANBUL | Dorock XL
Caferağa, Namlı Market Yanı, Neşet Ömer Sok. 3C Kadıköy, İstanbul

Biletler

Aşağıdaki numaralara, sepetinizde zaten bulunan bu etkinlik için biletler dahildir. "Bilet Al" ı tıklamak, mevcut katılımcı bilgilerini düzenlemenize ve bilet miktarlarını değiştirmenize olanak tanır.
Biletler are no longer available
Don`t copy text!