Menü Kapat

Kültür Sanat Bursu, Üniversite öğrencilerine bilet ve kitap olarak sağlanan, salonlarda doluluğu ve ülkemizde okuma oranını arttırmayı amaçlayan, böylelikle devletimizi, gelişmiş ülkelere seviyesinde kalkındırmayı amaçlayan sosyal bir uygulama, girişimdir.Aşağıda yer alan başvuru formu aracılığıyla “Burs Başvurusu” yapabilirsiniz. Burs başvurusu yapmadan önce başvuru koşullarını acele etmeden, tamamını, dikkatlice okumanız önem arz etmektedir. Özellikle “Niyet Yazısı” bölümünde neden Burs’a ihtiyacınız olduğunu belirtmeniz yararlı olacaktır.

Burs Başvuru Formu

  Genel Bilgiler

  Youtube Kanalımıza abone olarak destek verebilirsiniz, böylelikle kültür ve sanat ile ilgili olarak yayınlanan her videodan haberiniz olmasını sağlamış olacaksınız. Bursiyer İncelemelerine göz atmak isterseniz; bursiyer öğrencilerin izledikleri etkinlikleri ya da okudukları kitaplar sonrasında duygu düşüncelerini kaleme alan yazılarını okuyabilir, bilgi sahibi olabilir, etkinlik ve kitaplar hakkında tecrübe edinebilirsiniz. Bursiyerler 2020 bölümünde, 2019-2020 yılında burs sağlayabildiğimiz öğrencileri gözlemleme fırsatına sahip olabilir, başvuru sırasında yazdıkları niyet yazılarınız okuyabilirsiniz. Bursiyerler 2019 bölümünde, 2018-2019 yılında burs sağlayabildiğimiz öğrencileri gözlemleme fırsatına sahip olabilir, başvuru sırasında yazdıkları niyet yazılarınız okuyabilirsiniz.

  Kumbaravan

  Kumbaravan, Kültür Sanat Kurumlarıyla, öğrencileri ve halkı bir araya getirerek etkileşim kurmasını sağlayan, karşılık gelişime önem vererek
  artı değer yaratan, sosyal girişim, kültür sanat portalıdır. Bilet ya da Kitap satın alabilir, inceleme yazılarını okuyarak, videolarını izleyerek kültür ve sanat hakkında daha fazla tecrübe edinebilir, paylaşabilirsiniz, ayrıca üyemiz olarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

  Kumbaravan’da ülkemizde yer alan Kültür Merkezlerini, Sahneleri, Konser Mekanlarını, Devlet Tiyatrosu, Opera ve Balesini, Özel Tiyatroları ve Sahnelerine göz atabilir, adres detaylarını edinebilirsiniz. Kültür Sanat Haberlerinden bilgi sahibi olabilir güncel gelişmeleri takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

  Don`t copy text!
  Whatsapp Hattı
  Whatsapp Hattı