Menü Kapat
Tanya Aksu Gökdeniz

Tanya Aksu Gökdeniz

Tanya Aksu Gökdeniz, 1970 Yılında Almanya doğmuştur. 1988 yılında Yalova da başlayan Tiyatro yolculuğu 1990 lı yıllarda Bursa ve İzmir şehirlerinde devam etmiştir.

1996 yılında tekrar Yalova’ya dönerek YASAT (Yalova Sanat Tiyatrosu) ve Küçük Sahne’de oyuncu ve yönetmen olarak 2004 yılına kadar çalışmıştır.

2007 yılında İstanbul ‘da, Hasan Fehmi Gökdeniz ile birlikte kurduğu Devri Âlem Oyuncuları’nda Yazar, Yönetmen, Oyuncu ve senarist olarak çalışmalarına halen devam etmektedir.

Tanya Aksu Gökdeniz, Kök ve Üçgenin Dördüncü Köşesi tiyatro oyunlarında yönetmenlik, Hepimiz Birimiz ve Öteki İnsan tiyatro oyunlarında sanat yönetmenliği görevini üstlenmiştir. Son olarak Hiç Kimse tiyatro oyununda oyunculuk ve yönetmenlik yapmaktadır.

Kumbaravan

Kumbaravan, Kültür Sanat Kurumlarıyla, öğrencileri ve halkı bir araya getirerek etkileşim kurmasını sağlayan, karşılık gelişime önem vererek artı değer yaratan, sosyal girişim, kültür sanat portalıdır. Bilet ya da Kitap satın alabilir, inceleme yazılarını okuyarak, videolarını izleyerek kültür ve sanat hakkında daha fazla tecrübe edinebilir, üniversite öğrencisi olarak kültür sanat burslarına başvuru yapabilir ya da öğrencilerin yararlanması için kültür sanat bursu verebilirsiniz, ayrıca üyemiz olarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Kumbaravan’da ülkemizde yer alan Kültür Merkezlerini, Sahneleri, Konser Mekanlarını, Devlet Tiyatrosu, Opera ve Balesini, Özel Tiyatroları ve Sahnelerine göz atabilir, adres detaylarını edinebilirsiniz. Kültür Sanat Haberlerinden bilgi sahibi olabilir güncel gelişmeleri takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Posted in Hiç Kimse Oyuncular, Hiç Kimse Reji, Oyuncular

Benzer

Don`t copy text!