Menü Kapat
Dark 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Dark 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix, bugün “Dark” izleyicilerine müjdeli bir haber verdi ve Dark 3. sezon fragmanı yayınlandı.

Netflix, “Son başlangıçtır. Son döngü 27 Haziran’da başlıyor” sloganıyla Dark 3. sezon fragmanı yayınlandı. Başlangıç tarihiyle diğer bir ayrıntı ise dizinin başlayacağı 27 Haziran tarihi, dizi de daha önceki bölümlerde son döngü tarihi olarak verilmişti. 

Dark 3. Sezon Fragman

Dark Dizisini Tanıyalım

Dark 3. sezon fragmanı yayınlandı ve 3. sezon öncesi birlikte diziyi tanıyalım mı? Netflix platformunda yayınlanan Alman yapımı Dark dizisinin ilk sezonu 2017 yılında izleyiciler ile buluştu. Beğeniyle izlenen dizinin senaryosu Baran bo Odar  ve Jantje Friese tarafından yazıldı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Baran bo Odar oturuyor. Dizi Netflix yapımı olan ilk Almanca dizi özelliğini taşıyor. Dark, Netflix’in ilk Almanca dizisi olmasına rağmen dünya genelinde bir çok kişi tarafından beğeni ve merakla izlendi. Dizi Almanya’nın küçük bir kasabası olan Winden’da geçiyor. Dizi de olaylar Winden kasabasının köklü aileleri olan Tiedemann, Doppler, Kahnwald, Nielsen aileleri arasında geçiyor. Kasabadaki çocukların ortadan kaybolması ile küçük bir kasaba olan Winden’da yaşayan dört ailenin sırlarla dolu, gizemli, birbirinden kopuk yaşamları, karanlık ilişkileri gün yüzüne çıkmaya başlar. Birbirini etkileyen ve 3 nesli kapsayan gizemli bir hikaye izleyicileri bekliyor. 

Dark 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Dark dizisinde hikaye 2019 yılında başlıyor. Winden kasabasında bir gün gençlerin ormana gitmesi ve Mikkel Nielsen’in kaybolması ile başlıyor. Bu olaydan sonra tüm kasaba Mikkel’i aramaya başlar. Ancak Mikkel kaybolmamıştır. Ormanda girdiği mağarada çeşitli nedenlerle oluşmuş solucan deliğinden geçen Mikkel zamanda yolculuğa çıkarak 1986 yılına gitmiştir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde karakterlerin bazıları aynı solucan deliğini keşfederek, 1986 yılına gitmeyi deneyeceklerdir. Ancak işler planladıkları gibi gitmeyecek ve 1953 yılına gideceklerdir. Zamanda yapılan bu yolculuklar geleceği de etkilemeye başlayacaktır. 

Dizi birden fazla zaman diliminde geçtiği için izleyenleri daha rahat izleyebilmeleri için bu 4 ailenin soy ağacı ve birbirleriyle olan ilişkilerini içeren şemalar oluşturulmuştur.  

Dark 2
Dark Oyuncuları

Louis Hofmann – Jonas Kahnwald

Maja Schöne – Hannah Kahnwald

Oliver Masucci – Ulrich Nielsen

Mark Waschke – Noah

Paul Lux – Bartosz Tiedemann

Karoline Eicchorn – Charlotte Doppler

İyi Seyirler..

Posted in Haberler

Benzer

Don`t copy text!