Menü Kapat
Zeynep Tarhan

Zeynep Tarhan

Zeynep Tarhan, 1978 yılında İstanbul’da doğdu.

1997 Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü, Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun oldu. Aynı yıl fakültenin Çocuk Tiyatrosu ve oyun- tiyatro-drama Yüksek Lisans programına katıldı.

2000 Mahşer-i Cümbüş’ün kurucuları arasında yer aldı. 2006 yılına kadar bu ekipte oyunculuk ve eğitmenlik yaptı.

2007 yılından günümüze  istanbulimpro’da oyunculuk ve eğitmenlik yapmaktadır. Çalıştığı diğer tiyatrolar Tiyatro Tempo, Ankara Devlet Tiyatrosu, Tiyatro Ti, Tiyatro Bereze, Palyaço Modern, İkincikat.

Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nde Oyunculuk

İstanbul Aydın Üniversitesi Okul Öncesi bölümüne Drama

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro, oyunculuk, konservatuvara hazırlık

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde doğaçlama ve oyunculuk,

İstanbulimpro bünyesinde konservatuara hazırlık, diksiyon ve doğaçlama dersleri vermektedir.

Türkiye’nin ilk Doğaçlama Programı “Anında Görüntü Show” ‘da yer almış ve bir çok reklam filminde oyunculuk yapmıştır.

“Carina’nın Günlüğü Madımak” adlı uzun metraj filmde oyuncu olarak yer almıştır.

STV’de “Yeşeren Düşler” adlı dizide bir sezon oynadı.

TRT’de “Matematik Oynayalım” ve “Elma Kurdu” adlı programlarda kukla oynattı.

Rol aldığı Oyunlar:

Getto

Üç Kuruşluk Opera

Şarkıyla Sallanan Salıncak

Tiyatro Sporu

Beyin Fırtınası

Akılsız

Olsa Olmalı Olabilir

Kırmızı Kuş Masalı

Altı Buçuk

Ne Ala Temaşa

Kayıp Oyun

Haftanın Elemanı

Bir Zamanlar…

Yönetmenin Seçimi

Olay Rusya’da Geçiyor

Bir Zamanlar Kadın

Masal Irmaklarında

Kumbaravan

Oyuncular bölümümüzde, oyuncular ile halkımızı tanıştırmak, daha fazla yakınlaştırmak bilgi vermek amacındayız. Bu doğrultuda etkileşimin de fazla olmasını amaçlıyoruz. Tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde, Televizyonda ya da reklamlarda izleme fırsatı bulduğunuz oyuncular hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz oyuncular bölümümüzde tüm bilgilere ulaşabilir, bilgi edinebilir, yer aldığı diğer yapımları öğrenebilir ve o yapımlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorularınız, önerileriniz, görüşlerinizi fazlasıyla önemsiyor ve değer veriyoruz, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kumbaravan, Kültür Sanat Kurumlarıyla, öğrencileri ve halkı bir araya getirerek etkileşim kurmasını sağlayan, karşılık gelişime önem vererek artı değer yaratan, sosyal girişim, kültür sanat portalıdır. Bilet ya da Kitap satın alabilir, inceleme yazılarını okuyarak, videolarını izleyerek kültür ve sanat hakkında daha fazla tecrübe edinebilir, üniversite öğrencisi olarak kültür sanat burslarına başvuru yapabilir ya da öğrencilerin yararlanması için kültür sanat bursu verebilirsiniz, ayrıca üyemiz olarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kumbaravan’da ülkemizde yer alan Kültür Merkezlerini, Sahneleri, Konser Mekanlarını, Devlet Tiyatrosu, Opera ve Balesini, Özel Tiyatroları ve Sahnelerine göz atabilir, adres detaylarını edinebilirsiniz. Kültür Sanat Haberlerinden bilgi sahibi olabilir güncel gelişmeleri takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Posted in İstanbulimpro Oyuncuları, Küçük Amerika - Çorap Söküğü - Oyuncular, Masal Irmaklarında - Oyuncular, Olay Rusya'da Geçiyor - 144, Olay Rusya’da Geçiyor – 149, Olay Rusya’da Geçiyor – 150, Olay Rusya’da Geçiyor – Üç Kişilik Votka, Oyuncular, Oyuncular Bir Zamanlar Kadın

Benzer

Don`t copy text!