Menü Kapat
Mehmet Ulusoy

Mehmet Ulusoy

Mehmet Ulusoy, Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Mezun olmuştur.

Televizyon çocuk ve eğlence programlarında, dizilerinde oynamıştır (Susam Sokağı,Benimle Oynar Mısınız?, Yakıştır, Ah Şu Komşularımız, Telekabare Bizim Evin Halleri, Doksanlar).

Birçok banka çocuk ve gençlik tiyatrolarında oynamıştır.

Mehmet Ulusoy

Devlet tiyatrosunda ve özel tiyatrolarda oynamıştır (Ankara Tiyatro Fabrikası ile Avrupa turnelerine çıkmıştır).

Birçok kurumda da tiyatro eğitmenliği yapmış ve oyun yönetmiştir.

Ankara Sanat Tiyatrosu’nda ve Düşkapanı Sanat Merkezi ve Çankaya Sahne’de aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Kumbaravan

Oyuncular bölümümüzde, oyuncular ile halkımızı tanıştırmak, daha fazla yakınlaştırmak bilgi vermek amacındayız. Bu doğrultuda etkileşimin de fazla olmasını amaçlıyoruz. Tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde, Televizyonda ya da reklamlarda izleme fırsatı bulduğunuz oyuncular hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz oyuncular bölümümüzde tüm bilgilere ulaşabilir, bilgi edinebilir, yer aldığı diğer yapımları öğrenebilir ve o yapımlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorularınız, önerileriniz, görüşlerinizi fazlasıyla önemsiyor ve değer veriyoruz, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kumbaravan, Kültür Sanat Kurumlarıyla, öğrencileri ve halkı bir araya getirerek etkileşim kurmasını sağlayan, karşılık gelişime önem vererek artı değer yaratan, sosyal girişim, kültür sanat portalıdır. Bilet ya da Kitap satın alabilir, inceleme yazılarını okuyarak, videolarını izleyerek kültür ve sanat hakkında daha fazla tecrübe edinebilir, üniversite öğrencisi olarak kültür sanat burslarına başvuru yapabilir ya da öğrencilerin yararlanması için kültür sanat bursu verebilirsiniz, ayrıca üyemiz olarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kumbaravan’da ülkemizde yer alan Kültür Merkezlerini, Sahneleri, Konser Mekanlarını, Devlet Tiyatrosu, Opera ve Balesini, Özel Tiyatroları ve Sahnelerine göz atabilir, adres detaylarını edinebilirsiniz. Kültür Sanat Haberlerinden bilgi sahibi olabilir güncel gelişmeleri takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Posted in Düş Kapanı Sanat Merkezi Oyuncuları, O Kız Buraya Gelecek Oyuncuları, Oyuncular

Benzer

Don`t copy text!