Menü Kapat
Jülide Güven

Jülide Güven

Jülide Güven, 1977’de Silistre’de doğdu.

Bakırköy Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi ve Oya Bale Dans Grubu’nda Bale eğitimi aldı.

1995 yılında Bilkent Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde İngilizce Hazırlık Programı aldıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve 2001 yılında aynı bölümden mezun oldu.

Kocaeli Bölge Tiyatrosu’yla Türkiye Turnesi yaptıktan sonra İstanbul Devlet Tiyatroları’nda ve Tiyatro Ti’de oyunculuk yaptı.

2003 yılından bu yana pek çok okulda Drama ve Oyunculuk eğitimi verdi.

Sinema Filmleri ve dizilerde oyuncu koçluğu yaptı.

2013 yılından bu yana İstanbulimpro ile doğaçlama tiyatro yapmakta. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde diksiyon eğitimi vermektedir.

Rol aldığı oyunlar: “Yeşil Papağan Limited”, “Kaygusuz Abdal”, “Pof’la Paf”, “Minti Monti’li Şapkanın Sırrı”, “Tersine Dünya”, “Ne Ala Temaşa”, “Kayıp Oyun”, “Bir Zamanlar…”, “Bir Zamanlar Kadın”, “Haftanın Elemanı”, “Olay Rusya’da Geçiyor“, “Masal Irmaklarında”

Rol aldığı filmler: “Kenan’da Bir Kuyu”, “Hırsız Var”, “Anne ya da Leyla”, “Yol Arkadaşları”

Rol aldığı TV dizileri: “Biz Size Aşık Olduk”, “Yarım Elma”, “Bir İstanbul Masalı”, “Aliye”, “Köpek”, “Anadolu Kaplanı”

Kumbaravan

Oyuncular bölümümüzde, oyuncular ile halkımızı tanıştırmak, daha fazla yakınlaştırmak bilgi vermek amacındayız. Bu doğrultuda etkileşimin de fazla olmasını amaçlıyoruz. Tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde, Televizyonda ya da reklamlarda izleme fırsatı bulduğunuz oyuncular hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz oyuncular bölümümüzde tüm bilgilere ulaşabilir, bilgi edinebilir, yer aldığı diğer yapımları öğrenebilir ve o yapımlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorularınız, önerileriniz, görüşlerinizi fazlasıyla önemsiyor ve değer veriyoruz, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kumbaravan, Kültür Sanat Kurumlarıyla, öğrencileri ve halkı bir araya getirerek etkileşim kurmasını sağlayan, karşılık gelişime önem vererek artı değer yaratan, sosyal girişim, kültür sanat portalıdır. Bilet ya da Kitap satın alabilir, inceleme yazılarını okuyarak, videolarını izleyerek kültür ve sanat hakkında daha fazla tecrübe edinebilir, üniversite öğrencisi olarak kültür sanat burslarına başvuru yapabilir ya da öğrencilerin yararlanması için kültür sanat bursu verebilirsiniz, ayrıca üyemiz olarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kumbaravan’da ülkemizde yer alan Kültür Merkezlerini, Sahneleri, Konser Mekanlarını, Devlet Tiyatrosu, Opera ve Balesini, Özel Tiyatroları ve Sahnelerine göz atabilir, adres detaylarını edinebilirsiniz. Kültür Sanat Haberlerinden bilgi sahibi olabilir güncel gelişmeleri takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Posted in İstanbulimpro Oyuncuları, Küçük Amerika - Çorap Söküğü - Oyuncular, Olay Rusya'da Geçiyor - 144, Olay Rusya’da Geçiyor – 149, Olay Rusya’da Geçiyor – 150, Olay Rusya’da Geçiyor – Üç Kişilik Votka, Oyuncular, Oyuncular Bir Zamanlar Kadın

Benzer

Don`t copy text!