Menü Kapat
Evren Duyal

Evren Duyal

Evren Duyal, 1973’te İstanbul’da doğdu.

1994 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

1994 yılında Bizim Tiyatro’da ve Oraloğlu tiyatrosunda çalıştı.

1995 yılında Tiyatro Ti’ye katılarak 2007 yılına kadar bu tiyatroda oyuncu ve yönetici olarak görev aldı.

2008 yılında kurulan İstanbulimpro’nun kurucuları arasında yer aldı.

1998 yılından bu yana pek çok kurumda eğitmenlik yaptı. Bunlardan bazıları İstanbul Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü, Tiyatro Ti Oyunculuk Atölyesi, TED İstanbul Koleji, Oyak Bank Tiyatro Kulübü. Halen istanbulimpro Doğaçlama Atölyeleri, Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Oyunculuk dersleri vermektedir. Tiyatro Ti bünyesinde “Adamın Biri”, “Masal Bu Ya”, “Bekleme Odası”, “Getto”, “Adam Adamdır”, Bizim Tiyatro bünyesinde ise “Milena’dan Kafka’ya Mektuplar” oyunlarında oynadı. 2017 yılında “Goddess on the Throne Film Festivali”‘nde “Hemşire” Filmindeki rolüyle “En İyi Kadın Oyuncu” Ödülünü almıştır.

Rol aldığı filmler:

“Düğüm Salonu”, “Yol Ayrımı”, “Tereddüt”, “Hemşire”, “Unutursam Fısılda”, “Karnaval”, “Turquaze”, “Bahtı Kara”, “Yara”, “Leopar’ın Kuyruğu”.

Rol aldığı TV diziler:

“Siyah İnci”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Salih Kuşu”, “Dedemin Dolabı”, “Bir Günah Gibi”, “Aşk-ı Memnu”, “Yıldızlar Savaşı”, “Eksik Etek”

Kumbaravan

Oyuncular bölümümüzde, oyuncular ile halkımızı tanıştırmak, daha fazla yakınlaştırmak bilgi vermek amacındayız. Bu doğrultuda etkileşimin de fazla olmasını amaçlıyoruz. Tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde, Televizyonda ya da reklamlarda izleme fırsatı bulduğunuz oyuncular hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz oyuncular bölümümüzde tüm bilgilere ulaşabilir, bilgi edinebilir, yer aldığı diğer yapımları öğrenebilir ve o yapımlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorularınız, önerileriniz, görüşlerinizi fazlasıyla önemsiyor ve değer veriyoruz, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kumbaravan, Kültür Sanat Kurumlarıyla, öğrencileri ve halkı bir araya getirerek etkileşim kurmasını sağlayan, karşılık gelişime önem vererek artı değer yaratan, sosyal girişim, kültür sanat portalıdır. Bilet ya da Kitap satın alabilir, inceleme yazılarını okuyarak, videolarını izleyerek kültür ve sanat hakkında daha fazla tecrübe edinebilir, üniversite öğrencisi olarak kültür sanat burslarına başvuru yapabilir ya da öğrencilerin yararlanması için kültür sanat bursu verebilirsiniz, ayrıca üyemiz olarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kumbaravan’da ülkemizde yer alan Kültür Merkezlerini, Sahneleri, Konser Mekanlarını, Devlet Tiyatrosu, Opera ve Balesini, Özel Tiyatroları ve Sahnelerine göz atabilir, adres detaylarını edinebilirsiniz. Kültür Sanat Haberlerinden bilgi sahibi olabilir güncel gelişmeleri takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Posted in İstanbulimpro Oyuncuları, Küçük Amerika - Çorap Söküğü - Oyuncular, Masal Irmaklarında - Oyuncular, Olay Rusya'da Geçiyor - 144, Olay Rusya’da Geçiyor – 149, Olay Rusya’da Geçiyor – 150, Olay Rusya’da Geçiyor – Üç Kişilik Votka, Oyuncular, Oyuncular Bir Zamanlar Kadın

Benzer

Don`t copy text!