Menü Kapat
Banu Atik 1

Banu Atik

Banu Atik, 1968 yılında Fatsa’da doğdu.

1989 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Görsel Sanatlar bölümünden mezun oldu.

2000 yılında Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi tiyatro bölümünde iki yıl oyunculuk eğitimi aldı.

2004 yılında Ankara Çankaya Büyükşehir Belediyesi kültür Merkezinde bir yıl oyunculuk eğitimi aldı.

2006-2011 tarihlerinde çeşitli devlet kitapları yazım komisyonlarında yazar ve çizer olarak görev aldı. Ankara Başkent İletişim de diksiyon, seslendirme ve oyunculuk eğitimi ile sahne ve sahneleme bilgisini pekiştirdi. Bu süreç içerisinde Güzel Sanatlar Lisesi drama dersi öğretmen kılavuz kitabı yazım komisyonunda yazar ve resimleme alanında görev aldı.

2008 tarihinde tanıştığı Düşkapanı Sanat Merkezi ile oyunculuk yolculuğu devam etmektedir.

Kumbaravan

Oyuncular bölümümüzde, oyuncular ile halkımızı tanıştırmak, daha fazla yakınlaştırmak bilgi vermek amacındayız. Bu doğrultuda etkileşimin de fazla olmasını amaçlıyoruz. Tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde, Televizyonda ya da reklamlarda izleme fırsatı bulduğunuz oyuncular hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz oyuncular bölümümüzde tüm bilgilere ulaşabilir, bilgi edinebilir, yer aldığı diğer yapımları öğrenebilir ve o yapımlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sorularınız, önerileriniz, görüşlerinizi fazlasıyla önemsiyor ve değer veriyoruz, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kumbaravan, Kültür Sanat Kurumlarıyla, öğrencileri ve halkı bir araya getirerek etkileşim kurmasını sağlayan, karşılık gelişime önem vererek artı değer yaratan, sosyal girişim, kültür sanat portalıdır. Bilet ya da Kitap satın alabilir, inceleme yazılarını okuyarak, videolarını izleyerek kültür ve sanat hakkında daha fazla tecrübe edinebilir, üniversite öğrencisi olarak kültür sanat burslarına başvuru yapabilir ya da öğrencilerin yararlanması için kültür sanat bursu verebilirsiniz, ayrıca üyemiz olarak size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Kumbaravan’da ülkemizde yer alan Kültür Merkezlerini, Sahneleri, Konser Mekanlarını, Devlet Tiyatrosu, Opera ve Balesini, Özel Tiyatroları ve Sahnelerine göz atabilir, adres detaylarını edinebilirsiniz. Kültür Sanat Haberlerinden bilgi sahibi olabilir güncel gelişmeleri takip etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Posted in Düş Kapanı Sanat Merkezi Oyuncuları, Oyuncular

Benzer

Don`t copy text!