Menü Kapat
Aşk 101-1

Aşk 101 Başlıyor

Dünyada en çok üyesi bulunan çevrimiçi yayın platformu Netflix’in yapımları ülkemizde de büyük ilgi ve beğeniyle izleniyor. Netflix’in 4. Türk yapımı Aşk 101 başlıyor.

Aşk 101 Dizisi 24 Nisan’da

Karantina ve korona virüs nedeniyle, televizyon dizilerinin bir çoğunun yeni bölümlerinin yayınlanmadığı bu günlerde yeni bir dizi başlıyor. Netflix’in Hakan Muhafız, Atiye ve Rise Of Empires: Ottoman yapımlarından sonra 4. Türk yapımı olan Aşk 101 isimli gençlik dizisi başlıyor. Netflix’in Ay yapım ortaklığı ile gerçekleştirdiği yeni projesi Aşk 101 dizisi 24 Nisan 2020 Cuma günü Netflix platformu üzerinden izleyicileri ile buluşacak. Dizinin senaryosunu, daha önce Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetler ve Erkenci Kuş dizilerinin de senaristi Meriç Acemi kaleme alıyor. Aşk 101 dizisinin yönetmenliğini ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer üstleniyor. Merakla beklenen Aşk 101 dizisinin ilk sezonu 8 bölüm olarak çekilirken dizinin bölümleri 35-40 dakika civarı olarak planlandı. Dizi yurt dışında Love 101 adıyla yayınlanacak. Aşk 101 dizisinin ikinci sezonun çekilip çekilmeyeceği ise henüz netlik kazanmadı. 

Aşk-101-3

Aşk 101 Konusu

Aşk-101-2
Aşk 101 Netflix Türkiye’nin gençlik dizisi konseptiyle çektiği ilk dizi olma özelliği taşıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen Aşk 101 dizisinde hikaye 90′ lı yılların sonunda geçiyor. Yaptıkları davranışlar nedeniyle okuldan atılma noktasında olan bir grup asi genci okulda tutmak için uğraşan Burcu öğretmen tayin olmak istemektedir. Birbirleriyle arkadaş olmayan bu gençler, sevdikleri öğretmenlerini okulda tutabilmek için bir yol ararlar. Bu yol olarak ise Burcu öğretmeni okula yeni gelen basketbol koçu Kemal öğretmene aşık etmeyi seçerler. Gençler öğretmenlerini birbirlerine aşık etmek için yaptıkları planlar sırasında birbirleriyle arkadaş olurlar. Gençler bir yandan planlarını gerçekleştirmeye çalışırken arkadaşlıklarını, kendilerini ve aşkı keşfetmeye başlarlar. Bu süreçte beraberken daha güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Aşk 101 Oyuncuları

Kubilay Aka – Kerem

Kaan Urgancıoğlu – Kemal

Alina Boz – Eda

Pınar Deniz – Burcu

Mert Yazıcıoğlu – Sinan

Selahattin Paşalı – Osman

İpek Filiz Yazıcı – Işıl

Müfit Kayacan – Necdet

Aşk-101-4

Aşk 101 Fragmanı

Posted in Haberler

Benzer

Don`t copy text!