Menü Kapat
Sinemada Bu Hafta (04.10.2019)

Sinemada Bu Hafta (04.10.2019)

Sinemada bu hafta beş tanesi yerli yapım olmak üzere toplam 7 film seyircisi ile buluşuyor. Bu hafta merakla beklenen Joker filmi de gösterime giriyor. 

Sinemada Bu Hafta

Joker

Joker

DC Comics’in sevilen çizgiromanlarını beyazperdeye uyarlayan Warner Bros’un yapımcılığını yaptığı, yönetmen koltuğunda Todd Phillips’in bulunduğu ve Joker karakterine Joaquin Phoenix’in hayat vereceği Joker filmi Arthur Fleck adlı akıl sağlığı sorunları olan başarısız bir komedyenin hikayesi anlatıyor. Hem özel hem de iş hayatında yaşadığı hayal kırıklıkları, Fleck’i suç dünyasının içine çekiyor. Film +18 olarak sinemalara gösterime girecek.

Piranhas

Piranalar

Berlin’de En İyi Senaryo Gümüş Ayı ödülünü alan filmin yönetmenliğini Claudio Giovannesi üstleniyor. Filmin senaryosunu Roberto Saviano ve Maurizio Braucci birlikte kaleme aldı. Roberto Saviano’nun kendi eserinden yola çıkarak düzenlediği hikayede Napoli’nin arka sokak çocukları anlatılıyor. Filmde amatör oyuncular oynuyor.

Kral Şakir

Kral Şakir Korsanlar Diyarı

2016 yılında televizyonda yayınlanmaya başlayan ve ardından bir çok ülkede yayınlanan Kral Şakir, ikinci filmiyle sinemada. Haluk Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay’ın yönetmen koltuğunda olduğu animasyon filmde Şakir ve ailesi korsanların ve fantastik canavarların yaşadığı evrende, tarih öncesine ait bir yaratığı durdurmaya çalışacak.

Hareket Sekiz

Hareket Sekiz

Ali Sunal, Onur Atilla, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Hakan Bilgin gibi isimlerin oynadığı Ali Yorgancıoğlu’nun yönettiği film, bir grup polisin, ülkemizdeki bor madenini yurt dışına kaçırmaya çalışan mafya babası Zolka’yı yakalamak adına gizli göreve getirilmesini konu alıyor.

 

Dert Bende

Dert Bende

Filmde, arkadaşları Mert’in mutsuz bir evliliğe adım atmak üzere olduğunu düşünen Cem ve Kenan’ın, Mert’i kaçırmaya karar vermeleriyle gelişen olayları konu ediniyor. Filmde Ümit Kantarcılar, Onur Dilber, Jessica May, Sermet Yeşil ve Ahu Sungur’un rol alıyor.

Keşfedilmemiş Çocuklar

Keşfedilmemiş Çocuklar

Ailelerinin terk ettiği ve yuvada yaşamına devam eden, çeşitli yeteneklere sahip bir grup çocuğun hikayesinin ele alındığı filmin yönetmenliğini Bülent Terzioğlu ve Korkmaz Yalınkılıç üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Efe Ekemen, Egemen Mustafa Almacı, Mert Erdoğdu ve Ayşenaz Aydoğmuş bulunuyor.

Kuşatma

Kuşatma Yedi Uyuyanlar

Utku Uçar’ın yönettiği film, ülkesi için her şeyi yapmaya hazır olan eski bir askerin, bir terör örgütüyle mücadelesini konu ediniyor. Ahmet Şafak, Fulden Akyürek, Özcan Varaylı ve Çağatay Akman filmde rol alıyor.

Diğer haberlere gitmek için tıklayınız     Ana sayfaya gitmek için tıklayınız

Posted in Haberler, Sinema Yazıları

Benzer

Don`t copy text!