Menü Kapat
‘7 Nefeste Anadolu Konseri’ Beşiktaş'ta
Beşiktaş Belediyesi, 7 farklı sesin sahne alacağı ‘7 Nefeste Anadolu Konseri’ düzenliyor. Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan konserde 7 isim 7 farklı bölgeyi temsil ederek sahne alacak.

’52 Hafta 52 Festival’

Kültür ve sanat sezonunun başlamasıyla birlikte Beşiktaş Belediyesi de etkinliklere hız vermeye başladı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın ’52 Hafta 52 Festival’ mottosundan yola çıkılarak başlayan festivaller kapsamında 11 Ekim Cuma günü saat 19.00’da Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde ‘7 Nefeste Anadolu Konseri’ düzenlenecek. Geleneğe, müziğe ve değerlerimize sahip çıkma düşüncesini barındırmak ve insanlara o duyguları unutturmamak amacıyla 7 farklı bölgeden oluşan ülkemizin 7 farklı sanatçısı Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde düzenlenecek konserde sahne alacak.  

7 İsim 7 Farklı Bölge

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın da katılarak bir konuşma gerçekleştireceği konserde Çiğdem Taştan Marmara Bölgemizi, Uğur Önür Ege Bölgemizi, Faik Pala Karadeniz Bölgemizi, İsmail Çakır Akdeniz Bölgemizi, Cem Doğan Doğu Anadolu Bölgemizi, Erkut Özkan İç Anadolu Bölgemizi, Münevver Özdemir ise Güneydoğu Anadolu Bölgemizi seslendirdikleri müziklerle temsil edecek.

Diğer haberlere gitmek için tıklayınız    Ana sayfaya gitmek için tıklayınız

Posted in Haberler, Müzik Yazıları

Benzer

Don`t copy text!