Menü Kapat
Gece Gezmesi

Kadıköy’de Gece Gezmesi!

Kadıköy’de Gece Gezmesi etkinliğinde, Ah! Kosmos, CanOzan ve konukları (Deniz Tekin, Nova Norda, Birkan Nasuhoğlu, Sedef Sebüktekin), Cava Grande, Eda And “Augmented Life”, Ekin Fil, ELZ AND THE CULT, Gaye Su Akyol, Flux Duo, Gülin, Hedonutopia, Lalalar, Melis Danişmend, Nusaibin, Süha Rami, Şallıel Bros, The Kites, The Ringo Jets, TSU!, Volkan İncüvez “Kün”, Zozo & Emin ve İsrail’den Liraz’ı ağırlayacak. Etkinlik, All Saints Moda Kilisesi, Bant Mag. Havuz / BİNA, Kadıköy Sahne, Kadıköy Sineması, KargART, Mecra, Moda Kayıkhane ve Birlikte Güzel Moda Sahnesi gibi Kadıköy’ün sevilen mekanlarında düzenlenecek.

Gaye Su AkyolGece Gezmesi’nde Gaye Su Akyol Moda Sahnesinde

Gece Gezmesi etkinliğinin gerçekleşeceği mekanlardan Birlikte Güzel Moda Sahnesi’nde ilk olarak saat 20.00’da Anıl ve Batu Şallıel, namıdiğer Şallıel Bros seyircilerinin karşısına çıkacak. Sonrasında saat 21.30’da Ah! Kosmos adıyla bilinen Başak Günak sahne alacak. Son yıllarda Türkiye’yi uluslararası alanda başarıyla temsil eden ve yakın zamanda Dünyaca ünlü şarkıcı Iggy Pop’un, BBC Radio’da sunduğu programda ‘Laziko’ parçasını çaldığı Gaye Su Akyol saat 23.00’de sahneye çıkacak isim olacak. Birlikte Güzel Moda Sahnesi’nde son olarak saat 00.45’de şarkılarında retro etkiler barındıran müzik grubu Lalalar müziğiyle sevenlerini coşturacak.

The Ringo Jets Kadıköy SahnesindeThe Ringo Jets

     Etkinliğinin gerçekleşeceği mekanlardan bir diğeri olan Kadıköy Sahnesinde açılışı gotik-pop ve dark-wave grubu ELZ AND THE CULT adlı grup yapacak. Sam Smith, Diane Warren gibi sanatçıların da aday listelerinde olduğu Hollywood Music Media ödüllerinde aday gösterilen ekibi saat 21.00’da izleyebilirsiniz. Sonrasında ise saat 22.30’da garage rock grubu The Ringo Jets dinleyicileriyle buluşacak.

                        Gece Gezmesi Kadıköy Sinemasında Kimler Sahne Alacak

Eda And
Gece Gezmesinin düzenleneceği diğer bir mekan olan Kadıköy Sineması’nda açılışını saat 20.30’da James Hakan Dedeoğlu folk tınılardan yola çıkan atmosferik müziği ve akustik performansıyla yapacak. Dedeoğlundan sonra saat 22.00’da caz dünyamızın özgün ve genç sanatçılarından Eda And, Sibel Köse, Volkan Öktem, Volkan Hürsever, Yahya Dai, Serdar Barçın ve Tamer Temel’in kendisine eşlik edeceği konserle sahne alacak. Mekanda son olarak saat 23.30 da CanOzan sahne alacak ve dostlarını konuk edecek. Deniz Tekin, Nova Norda, Birkan Nasuhoğlu, Sedef Sebüktekin’in katılacağı konser dinleyicilerini bekliyor.

Gece Gezmesi Moda Kayıkhane’de

Lalalar

Etkinliğin düzenleneceği diğer bir mekan olan Moda Kayıkhane de açılışı saat 20.30’da elektronik ritimleri ile Hedonutopia grubu yapacak. Sonrasında saat 22.00’da doğu kültürlerinden beslenen müzisyenler ve müzik toplulukları ile yapılan doğaçlamaları müziğinin çıkış noktası yapan Nusaibin’in deneysel sahnesi izleyicileri bekliyor olacak. İsrailli şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Liraz’ın etnik öğelerle olduğu kadar modern tınılarla da örülü müziği ile aynı mekanda saat 23.30’da sahne alacak.

                            Gece Gezmesi Başka Hangi Mekanlarda

Liraz

Yazarken peşine düştüğü sorulara müziğinde de yanıt arayan, hakikati arayan sözlerle örülü Süha Rami’nin şarkılarını henüz dinlemediyseniz Mecra’da saat 21.00’de dinleyebilirsiniz. Bu konserden sonra ise Tan Tunçağ solo projesi Cava Grande ile saat 00.00’da karşınızda olacak. İstanbul dans müzik sahnesine enerji katan dans tutkunu ikili Zozo & Emin’in sahnesi ise saat 01.00 meraklılarını bekliyor.

Ney, vokal, perdesiz gitar, elektro gitar ve çağlama enstrümanlarını kullandığı; makamsal müzik, modern müzik öğeleri ve doğaçlamalardan oluşan tek kişilik canlı loop performanslarıyla tanınan Volkan İncüvez saat 20.00’da All Saints Moda Kilisesi’nde olacak. Sonrasında ise saat 21.30 da ülkemizde söyleşileri, yazıları ve televizyon programlarıyla ilgiyle takip edilen Melis Danişmend aynı mekanda sahne alacak.

Etkinliğin diğer bir adresi ise Bantmag. Havuz/BİNA olacak. Ekin Fil sahne adıyla tanıdığımız Ekin Üzeltüzenci özgün müziği ile saat 20.00 da sahne alacak. Sonrasında Büyük Ev Ablukada grubu ile tanıdığımız Gülin, saat 22.00’da gitarı ve şarkılarıyla solo olarak sevenleri ile buluşmaya geliyor.

Diğer kültür sanat haberlerine gitmek için tıklayınız

Gaye Su Akyol web sitesine gitmek için Kurumsal Web Sayfası

Posted in Haberler, Müzik Yazıları

Benzer

Don`t copy text!