Menü Kapat
John Wick

John Wick 3: Parabellum Galası Yapıldı

John Wick 3: Parabellum Galası Yapıldı.

Merakla beklenen serinin üçüncü ve son filminin Londra galasından sonra ABD galası da New York eyaletinde gerçekleşti. Keanu Reeves ve Halle Berry, başrolleri paylaştıkları serinin 3. filmin New York eyaletinde gerçekleşen galada bir araya geldi. Galaya ayrıca filmin oyuncularından Anjelica Huston, Asia Kate Dillon, Jason Mantzoukas, Lance Reddick, Mark Dacascos ve Robin Lord Taylor katıldı.

John Wick serisinin ilk filmi 2014 yılında seyirciyle buluştu. Özellikle aksiyon sahneleri ile seyircinin ilgisini çekti ve beğenisini kazandı. İlk film sonrasında büyük bir hayran kitlesi edinen John Wick’in ikinci filmi de 2017 yılında vizyona girdi. Başrollerini Keanu Revees ve Halle Berry’nin oynayacağı yönetmenliğinin Chad Stahelski’nin üstlendiği senaryosunu Derek Kolstad yazdığı John Wick 3: Parabellum filmi 16 Mayıs 2019 tarihinde dünya ile aynı anda ülkemizde vizyona giriyor.

John Wick 3: Parabellum filminin elde edeceği hasılat Avengers:Endgame filminin gişe başarısından sonra merak ediliyor. Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine ulaşan John Wick serisinin ilk filmi tüm dünyada 88 milyon dolar hasılat elde etmişti. Serinin ikinci filmi ise tüm dünyada 172 milyon dolar hasılata ulaştı. Böylelikle serinin ilk iki filmi toplamda yaklaşık 260 milyon dolar hasılat elde etmişti.

Jonh Wick:3 Parabellum Konusu

John Wick (Keanu Reeves), iki nedenden ötürü firaridir. Öldürülmesi için 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John Wick’e otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından gizli suikastçı birliğindeki üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir. John Wick, New York City^den sağ çıkabilmek için elindeki imkanları sonuna kadar zorlayacaktır.

Diğer haberlere gitmek için tıklayınız   Ana sayfaya gitmek için tıklayınız

Posted in Haberler, Sinema Yazıları

Benzer

Don`t copy text!