Menü Kapat
Avengers

Avengers: Endgame

Öncelikle Kumbaravan ekibine, Avengers: Endgame filmini izleme fırsatı tanıdığı için teşekkür ederim.

Filmin başlangıcı insanların ailelerini kaybetmeleriyle başlıyor. Günümüzdeki Thanos’un öldürülmesi çok basit gözüküyor fakat ilerleyen dakikalarda dayanıklılığı mantıksız geldi. Filmde geçmiş ile gelecek arasında bir köprü kurulmuş fakat geçmişteki değişimler geleceği etkilemiyor. Film sürekli burada tıkandı galiba dediğimiz anda yeniden bir çözüme kavuşuyor fakat olaylar daha da karmaşık bir hal alıyor.

Avengers: Endgame

Filmin ilk yarısı çok aksiyona sahip değil açıkçası izlerken biraz sıkıldım ama ikinci yarı ilk yarının boşluğunu dolduruyor.Karakterler asıl gücünü ikinci yarıda gösteriyorlar. Iron Man filmde en az Thanos kadar etkiliydi, Avengers Ekibi geçmişten aldıkları sonsuzluk taşlarını Iron Man sayesinde birleştiriyor ve Hulk yardımıyla insanları geri getiriyor. Kaptan Amerika da bu bölümde önemli bir yere sahipti çıkışları etkileyiciydi, filmin sonunda taşları yerine bırakmak için gidiyor fakat geri gelmiyor,geçmişte aşık olduğu kadınla kalarak normal bir hayat sürüyor. Iron Man’in ölümü son olarak manidardı ve beni üzdü. Genel olarak film etkileyici ve akıcıydı özellikle de geçmiş film serisini izlediyseniz. Filmin 3 boyutlu olması ayrı bir tat katmış.Genel olarak herkesin izlemesini istediğim tarzda bir filmdi. Çok beklenen bir filmdi ve benim de beklentilerimi karşıladı diyebilirim.

Diğer Bursiyerlerin duygu, düşünce ve görüş yazılarına gitmek için tıklayınız

Avengers: Endgame filminin resmi web sayfasına gitmek için tıklayınız

Kumbaravan Hakkında

Kumbaravan Kültür Sanat Portalı kuruluş amacı, ülkemizde yaşamlarını sürdüren tüm seyircilerimizin daha fazla etkinliklere katılarak salonlarda doluluk oranını arttırmak ve okuma oranını yükseltmektir. Tüm uygulamalarımız ve kampanyalarımız sonucunda, devletimizi kalkındırarak ülkemizi; gelişmiş ülkelerde yaşayan toplumların kültür sanat seviyesine çıkarmayı amaçlamaktadır.Aynı zamanda, Kumbaravan içerisinde, kültür sanat kurumları ve kültürle sanatla yoğun olarak ilgilenen kişiler ile etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca soru sorabilir, yanıt alabilir, tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Üyelik sonrasında oluşan profilinizde, kültür ve sanat ile ilgili bir çok paylaşımda bulunabilir, gruplar kurarak birlikte etkinliklere katılabilirsiniz. Katıldığınız etkinlikler sonrasında kültür sanat kurumlarına ulaşması için görüşlerinizi, geri bildirimlerinizi kendilerine iletebilirsiniz.

Posted in Bursiyer Yazıları, Sinema Yazıları

Benzer

Don`t copy text!