Menü Kapat
Karyola Doğaçlama

Tiyatro Karyola Doğaçlama

Kültür sanat bursunu kazandığımı öğrendiğimde ve seçebileceğim etkinlikler arasında doğaçlama tiyatro olduğunu gördüğümde açıkçası çok heyecanlandım. Çünkü bir süredir doğaçlama tiyatro atölyesine katılmayı planlıyordum. Bu sayede atölyeye katılmadan seyirci olarak izleyebilme şansını elde ettim. Ve bir diğer heyecanım ise BursKumbaravan ekibinin etkinliği seçtiğimde bir arkadaşımı daha götürebileceğimi söylediği andı. Bunun için tekrar teşekkür ederiz 🙂 ‘ Tiyatro Karyola Doğaçlama ‘

Sonrasında etkinlik günü geldiğinde etkinlik mekanını kolayca bulabildik, konum olarak ulaşılabilir bir mekandı. Sesler, ışıklar, dekorlar, kullandıkları kıyafetler, oyuna göre sürekli değişmeleri hızlı ve etkili bir his bıraktı bizde. Oyuncunun seyirciyle iletişiminin sağlanabilmesi için küçük, sempatik ve rahat bir ortam vardı.

Tiyatro Karyola Doğaçlama

Oyuncuların bizden fikir aldıkları o anda akıllarında bir oyunun, bir fikrin  canlanıyor olması fikri bizi oldukça etkiledi. Kendi aralarında oynadıkları ve seyirciyi de dahil ettikleri bir oyun gibiydi. Oyuncular çok sempatiklerdi ve  aynı zamanda konuk oyuncu olarak  gelen Ayçe Abana’yı da izleme şansını elde etmiş olduk. Arkadaşımla birlikte gerçekten çok eğlendiğim bir etkinlikti. Hayatımızın sıkıcı- monoton geçtiği, gündüzünde derslerle uğraştığımız , akşamında trafikte sıkıştığımız dönemin içinden gerçekten eğlenerek çıkmamızı sağlayan, günün tüm yorgunluğunu kahkahayla attığımız ve bundan sonrada severek takip edeceğimiz bir etkinlik oldu. Etkinliğe gitme imkanı sağlayan BursKumbaravan’a teşekkür ediyoruz!

Diğer Bursiyer yazılarına gitmek için tıklayınız

Ana sayfaya gitmek için tıklayınız

Posted in Bursiyer Yazıları, Tiyatro Yazıları

Benzer

Don`t copy text!